Guess GUHCP12LLSCLMGLP Apple iPhone 12 Pro Max pink hardcase Metal Logo Cord

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSCLMGLP Apple iPhone 12 Pro Max pink hardcase Metal Logo Cord
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem lemované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalitu klasických, zlato Guess logem. Případ má vestavěnou rukojetí zlata, která je namontována na praktickém kabelu. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: růžová Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.Velmi prodávaný výrobek Guess GUHCP12LLSCLMGLP Apple iPhone 12 Pro Max pink hardcase Metal Logo Cord dostanete nyní na stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit kvalitní zboží z této populární sekce za nejnižší cenu! To ale však není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Krytárna vás obohatí o top zboží. Vždyť to vidíte sami!

Žádaný výrobek Guess GUHCP12LLSCLMGLP Apple iPhone 12 Pro Max pink hardcase Metal Logo Cord pocházející od značky Krytárna jednoduše můžete sehnat právě nyní za výhodnou cenu. Cena od 1 139 Kč.