Guess GUHCP12LLSLMGBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Metal Logo Script

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSLMGBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Metal Logo Script
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalita gold uhodnout logo. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Guess GUHCP12LLSLMGBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Metal Logo Script originál od výrobce Krytárna snadno pořídíte tady za akční cenu! Právě lze objednat jen za 1 019 Kč.