Guess GUHCP12LLSVSBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSVSBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.Nový produkt Guess GUHCP12LLSVSBL Apple iPhone 12 Pro Max blue jde sehnat aktuálně tu na stránkách v kategorii kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze!

Tento výjimečný kus Guess GUHCP12LLSVSBL Apple iPhone 12 Pro Max blue hardcase Script Vintage originál od výrobce Krytárna snadno naleznete tady nyní za akční cenu! Akční cena již od 1 019 Kč.