Guess GUHCP12LLSVSBW Apple iPhone 12 Pro Max black white hardcase Silicone Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSVSBW Apple iPhone 12 Pro Max black white hardcase Silicone Vintage
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: Black & White Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess. Akční a ve slevě produkt jde pořídit mimo jiné tu na webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této známé rubriky za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt Guess GUHCP12LLSVSBW Apple iPhone 12 Pro Max black white hardcase Silicone Vintage pocházející od značky Krytárna můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Právě teď jen za 1 009 Kč.