Guess GUHCP12LLSVSCR Apple iPhone 12 Pro Max cream hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSVSCR Apple iPhone 12 Pro Max cream hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: Krémová Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.
Nový kousek jde koupit právě teď na stránkách ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si jiné zboží z této známé rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární značka Krytárna má top výrobky

Nejprodávanější kus Guess GUHCP12LLSVSCR Apple iPhone 12 Pro Max cream hardcase Script Vintage od známého výrobce Krytárna můžete sehnat teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 1 139 Kč.