Guess GUHCP12LLSVSGP Apple iPhone 12 Pro Max grey pink hardcase Silicone Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12LLSVSGP Apple iPhone 12 Pro Max grey pink hardcase Silicone Vintage
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: šedá růžová Kompatibilita: iPhone 12 Max produkt Pro 6.7 vyráběn v licenci společnosti Guess. Nejprodávanější produkt Guess GUHCP12LLSVSGP Apple iPhone 12 Pro Max grey pink hardcase můžete najít ještě tady u nás umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít jiné výrobky z této oblíbené rubriky v bezva akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna vám může nabídnout top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený a akční kus Guess GUHCP12LLSVSGP Apple iPhone 12 Pro Max grey pink hardcase Silicone Vintage originál od značky Krytárna můžete najít právě nyní ve slevě. Ceny od 1 009 Kč.