Guess GUHCP12LPCUJULDB Apple iPhone 12 Pro Max dark blue hardcase Jeans Collection

Módní a stylový sběrný sáček Guess Jeans. Guess Jeans sofistikovaných estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané rifle vrstva vytištěna Hádej,... více informací »
Guess GUHCP12LPCUJULDB Apple iPhone 12 Pro Max dark blue hardcase Jeans Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Módní a stylový sběrný sáček Guess Jeans. Guess Jeans sofistikovaných estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané rifle vrstva vytištěna Hádej,...

Módní a stylový sběrný sáček Guess Jeans. Guess Jeans sofistikovaných estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané rifle vrstva vytištěna Hádej, trojúhelník logo dělá design je ideální pro každý styl a každou příležitost. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Hybridní kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružnou silikonovou TPU (strany) zajišťuje snadnou instalaci a zajišťuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěným poškrábáním a poškozením. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Jeans Typ: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: Produkt Navy vyráběn v licenci společnosti Guess.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Guess GUHCP12LPCUJULDB Apple iPhone je k dispozici bez problémů tu na webu ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci!

Tento velmi žádaný výrobek Guess GUHCP12LPCUJULDB Apple iPhone 12 Pro Max dark blue hardcase Jeans Collection originál od značky Krytárna snadno naleznete právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 769 Kč.