Guess GUHCP12M4GPSGR 6.1 inch grey 4G Metal Logo

Hádej 4g telefonní kabelka - Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Po celá desetiletí byla identifikována značka guess s... více informací »
Guess GUHCP12M4GPSGR 6.1 inch grey 4G Metal Logo
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Hádej 4g telefonní kabelka - Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Po celá desetiletí byla identifikována značka guess s...

Hádej 4g telefonní kabelka – Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Po celá desetiletí byla identifikována značka guess s vynikajícím designem a nejvyšší kvalitou. Nová kolekce ochranných sáčků na telefonu 4G je založena na stejných hodnotách. Vyznačuje se tištěným logem 4G na luxusní ekologickou koženou fakturu. Elegantní kabelka chrání celé zařízení, díky odpovídajícímu řezu, můžete načíst telefon bez nutnosti vytáhnout z pouzdra. Kabelka má vestavěné rukojeti, ke které je připojen praktický řetězec se zlatými prvky. Vytvořte svůj jedinečný styl a přidejte sofistikovanou značku estetiku do svého iPhone. Kolekce: 4G Typ: Telefonní taška Materiál: Syntetická kůže Barva: šedá kompatibilita: iPhone 12 Mini 5,4 / iPhone 12 / iPhone 12 Pro 6,1 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS Tento kvalitní a žádaný kousek je k dostání rovnou tu na stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této rubriky ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Krytárna má k dispozici velmi kvalitní výrobky. A to je teprve začátek!

Nejprodávanější kus Guess GUHCP12M4GPSGR 6.1 inch grey 4G Metal Logo od známé společnosti Krytárna snadno můžete sehnat zde teď v akci. Akční ceny již od 1 199 Kč.