Guess GUHCP12MCRTVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage

Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému.... více informací »
Guess GUHCP12MCRTVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému....

Hádejte Vintage Script – nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému. Charakterizované tištěného případě slovo Guess, tvrdá vrstva z polykarbonátu, s kontrastními černými podkladové barvy. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružným silikonovým TPU (stranách), který poskytuje jednoduchou a rychlou montáž. Kromě ohromující vizuální efekty, pouzdro zaručuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěnými škrábanci a poškozením. Případ má vestavěnou rukojetí zlata, která je namontována na praktickém kabelu. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl a sofistikované estetika Hádej, přidat do svého iPhone`a. Kolekce: Vintage Type: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: transparentní / modrá Kompatibilita: 12/12 Pro výrobek vyroben na základě licence od Guess. Unikátní a žádaný kousek Guess GUHCP12MCRTVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage máte možnost získat aktuálně na našem webu v kategorii kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme parádní výrobky z této rubriky za výprodejovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Krytárna poskytuje top výrobky Přesvědčte se sami.

Zlevněný produkt Guess GUHCP12MCRTVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage od společnosti Krytárna jednoduše získáte u nás nyní opravdu levně! Cena od 1 139 Kč.