Guess GUHCP12MCRTVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage

Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému.... více informací »
Guess GUHCP12MCRTVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému....

Hádejte Vintage Script – nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému. Charakterizované tištěného případě slovo Guess, tvrdá vrstva z polykarbonátu, s kontrastními černými podkladové barvy. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružným silikonovým TPU (stranách), který poskytuje jednoduchou a rychlou montáž. Kromě ohromující vizuální efekty, pouzdro zaručuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěnými škrábanci a poškozením. Případ má vestavěnou rukojetí zlata, která je namontována na praktickém kabelu. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl a sofistikované estetika Hádej, přidat do svého iPhone`a. Kolekce: Vintage Type: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: Transparent / Pink Kompatibilní s: iPhone Pro 12/12 vyrábějí na základě licence od společnosti Guess. Kvalitní a žádaný produkt získáte rovnou tu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte oblíbené výrobky z této kategorie ve slevě! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Guess GUHCP12MCRTVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage pocházející od značky Krytárna jednoduše naleznete na našich stránkách teď se slevou. Ceny od 1 139 Kč.