Guess GUHCP12MKC4GSGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain

GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa... více informací »
Guess GUHCP12MKC4GSGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa...

GUESS Případ s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Celek je doplněn praktickou barem, která je kombinací elegantní ekologické kůže s kovovým řetězem, což poskytuje další zatčení. Sbírka: 4G Typ řetězce: Hardcase Matter: PC Color: Transparentní kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6,1 „výrobek vyrobený na licenci GUESS. Unikátní a žádaný kus Guess GUHCP12MKC4GSGO Apple iPhone můžete najít lehce tu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete získat kvalitní zboží z naší kategorie za nejnižší cenu!

Tento oblíbený produkt Guess GUHCP12MKC4GSGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt 4G zlatá Chain od kvalitní značky Krytárna můžete sehnat u nás nyní opravdu výhodně! Nabídka od 1 139 Kč.