Guess GUHCP12MKPSWH Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt bílá Pearl

GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako... více informací »
Guess GUHCP12MKPSWH Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt bílá Pearl
Značka: Krytárna
909 Kč
Více informací
GUESS Případ s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako...

GUESS Případ s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem vinobraní odhad. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní případ s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž vašeho zařízení a kompletně doplňující okouzlující perlový přívěsek, který bude poskytovat extra zatčení. Sběr: Pearl Type: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6.1 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Guess GUHCP12MKPSWH Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt bílá Pearl originál od značky Krytárna můžete pořídit tady a teď opravdu výhodně! Ceny od 909 Kč.