Guess GUHCP12MKTRSVGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá

GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený... více informací »
Guess GUHCP12MKTRSVGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá
Značka: Krytárna
759 Kč
Více informací
GUESS CASE s klasickým charakterem - transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený...

GUESS CASE s klasickým charakterem – transparentní klasický případ skončil s logem známé značky v retro stylu. Pouzdro navržený jako jedinečná alternativa k běžným mobilním telefonům, jakož i unikátní, originální vzhled. Produkt renomované společnosti s extrémně vysokou kvalitou ze silného a permanentního polykarbonátu. Transparentní pouzdro s logem tištěného odhadu bude zdůraznit prestiž zařízení. Sbírka: Vintage Typ: Hardcase Matter: PC Color: Průhledná kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6.1 „výrobek vyrobený pod licencí GUESS.

Tento designový kousek Guess GUHCP12MKTRSVGO Apple iPhone 12/12 Pro Transparentní tvrdý Kryt Vintage Script zlatá pocházející od značky Krytárna jednoduše můžete pořídit v naší online nabídce za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 759 Kč.