Guess GUHCP12MLSC4GWH Apple iPhone 12/12 Pro bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSC4GWH Apple iPhone 12/12 Pro bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s...

Hádej, okouzlující sbírka 4G. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, s prostředkem mikrovlákna. Polovina z mikrovlákna účinně chrání iPhone a dokonale hladký a měkký na dotek silikon činí telefon vypadat skvěle v ruce. Silikonová sbírka je charakterizována pevností, estetikou a dokonalou rovnováhu mezi minimalismem a funkčností. Vynikající kvalita potvrzuje klasický, zlatý odhad logo. Případ má praktický zlatý řetězec, který poskytuje další pole. Sbírka: 4G Typ: Hardcase Material: Silikonová barva: bílá kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6.1 „výrobek vyrobený pod licencí hádání.Tento skvělý produkt Guess GUHCP12MLSC4GWH Apple iPhone 12/12 Pro bílá tvrdý je k sehnání bezstarostně tady na našem webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte jiné zboží z této známé sekce ve slevě. Přední dodavatel Krytárna dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky.

Tento unikátní výrobek Guess GUHCP12MLSC4GWH Apple iPhone 12/12 Pro bílá tvrdý Kryt 4G zlatá Chain Collection s osvědčenou značkou Krytárna jednoduše najdete tady opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 1 139 Kč.