Guess GUHCP12MLSCLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Metal Logo Cord

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSCLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Metal Logo Cord
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem lemované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalitu klasických, zlato Guess logem. Případ má vestavěnou rukojetí zlata, která je namontována na praktickém kabelu. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: černá Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „vyrábějí na základě licence od společnosti Guess. Tento kvalitní a levný produkt je k sehnání jednoduše na našem webu v rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte akční produkty z této známé sekce za akční cenu! Významný výrobce Krytárna dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Tento exkluzivní kus Guess GUHCP12MLSCLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Metal Logo Cord od populární značky Krytárna jednoduše můžete sehnat zrovna levně. Akční ceny již od 1 139 Kč.