Guess GUHCP12MLSLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Silicone Script Gold Logo

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro... více informací »
Guess GUHCP12MLSLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Silicone Script Gold Logo
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro...

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem lemované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalitu kov, zlato Hádej logem Script. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Silikonová Gold Logo Script Type: Hardcase Materiál: silikon Barva: černá Kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6.1 iPhone „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.Tento kvalitní kus Guess GUHCP12MLSLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase můžete pořídit rovněž tady a teď na našem webu v rubrice kryty a tvrzenná skla! Najděte si parádní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Přední dodavatel Krytárna vám představuje kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Exkluzivní produkt Guess GUHCP12MLSLMGBK Apple iPhone 12/12 Pro black hardcase Silicone Script Gold Logo od top výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat tady teď téměř zdarma. Nabídky od 1 019 Kč.