Guess GUHCP12MLSLMGBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Metal Logo Script

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSLMGBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Metal Logo Script
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalita gold uhodnout logo. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „vyrábějí na základě licence od společnosti Guess.
Tento výjimečný kousek Guess GUHCP12MLSLMGBL Apple iPhone je k dispozici bez problémů tu na našem webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné sekce za super cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Krytárna může nabídnout top sortiment.

Kvalitní a žádaný výrobek Guess GUHCP12MLSLMGBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Metal Logo Script značky Krytárna jednoduše můžete získat tady teď právě levně! Akční cena již od 1 009 Kč.