Guess GUHCP12MLSLMGGN Apple iPhone 12/12 Pro green hardcase Metal Logo Script

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSLMGGN Apple iPhone 12/12 Pro green hardcase Metal Logo Script
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalita gold uhodnout logo. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: Zelená Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „vyrábějí na základě licence od společnosti Guess. Tento diskontní produkt můžete pořídit snadno tu na našem webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si nové produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Guess GUHCP12MLSLMGGN Apple iPhone 12/12 Pro green hardcase Metal Logo Script originál od výrobce Krytárna pořídíte právě ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 1 019 Kč.