Guess GUHCP12MLSVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „Produkt vyráběný v licenci společnosti Guess.

Oblíbený a akční výrobek Guess GUHCP12MLSVSBL Apple iPhone 12/12 Pro blue hardcase Script Vintage od známé značky Krytárna snadno můžete pořídit právě teď levně. Akční cena od 1 009 Kč.