Guess GUHCP12MLSVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12MLSVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: růžová Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „Produkt vyráběný v licenci společnosti Guess. Hodně prodávaný produkt můžete dostat ještě tady na webu v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Podívejte se na akční produkty z této kategorie za příznivou cenu.

Tento kvalitní výrobek Guess GUHCP12MLSVSPI Apple iPhone 12/12 Pro pink hardcase Script Vintage od kvalitní značky Krytárna můžete najít tady nyní levně. Aktuálně v akci za 1 019 Kč.