Guess GUHCP12MSAPSLG 6.1 inch gold Saffiano

Kabelka na hádání Saffombo - Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Když mluvíme o hádání, přemýšlíme o módě, eleganci,... více informací »
Guess GUHCP12MSAPSLG 6.1 inch gold Saffiano
Značka: Krytárna
1 209 Kč
Více informací
Kabelka na hádání Saffombo - Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Když mluvíme o hádání, přemýšlíme o módě, eleganci,...

Kabelka na hádání Saffombo – Elegance Sign Collection skončil se zlatým logem hádka. Když mluvíme o hádání, přemýšlíme o módě, eleganci, odlišnosti a exkluzivitě výrobků. Díky mezinárodnímu proslulosti jsou všechny odhady sbírky zahrnuty v nejprestižnějším na trhu. Nová kolekce ochranných tašek na telefonu Saffubo je založena na stejných hodnotách. Vyznačuje se elegantním, kontrolovaným fakturem Safforo napodobující pokožku, zdobené zlatým logem hádkem. Elegantní kabelka chrání celé zařízení, díky odpovídajícímu řezu, můžete načíst telefon bez nutnosti vytáhnout z pouzdra. Kabelka má vestavěné rukojeti, ke které je připojen praktický řetězec se zlatými prvky. Saffiano přidá sofistikované odhad estetiky pro váš iPhone a poskytne určitou ochranu. Sbírka: Saffombo Typ: Telefonní taška Materiál: Ekologická kůže Barva: Zlatá kompatibilita: iPhone 12 Mini 5.4 „/ iPhone 12 / iPhone 12 Pro 6,1“ Tento akční produkt získáte právě zde na našich stránkách ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Krytárna pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží Udělejte si radost.

Tento unikátní produkt Guess GUHCP12MSAPSLG 6.1 inch gold Saffiano s osvědčenou značkou Krytárna naleznete u nás ve slevě. Nabídky již od 1 209 Kč.