Guess GUHCP12SLSLMGBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Silicone Script Gold Logo

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro... více informací »
Guess GUHCP12SLSLMGBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Silicone Script Gold Logo
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro...

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem lemované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalitu kov, zlato Hádej logem Script. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Silikonová Gold Logo Script Type: Hardcase Materiál: silikon Barva: černá Kompatibilita: iPhone 12 mini 5.4 „vyrábějí na základě licence od Guess. Tento velmi žádaný produkt jde nakoupit právě zde tady u nás v rubrice kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás vyjímečné produkty z této rubriky za internetové ceny!

Nejprodávanější kus Guess GUHCP12SLSLMGBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Silicone Script Gold Logo od výrobce Krytárna můžete najít u nás právě za akční cenu. Nyní za akční cenu 1 019 Kč.