Guess GUHCP12SLSLMGWH Apple iPhone 12 mini white hardcase Metal Logo Script

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12SLSLMGWH Apple iPhone 12 mini white hardcase Metal Logo Script
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalita gold uhodnout logo. Kolekce: Vintage Gold Logo Silicone Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: bílá Kompatibilita: iPhone 12 mini 5.4 „vyrábějí na základě licence od Guess.Tento velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit pohodlně na našem webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu.

Oblíbený produkt Guess GUHCP12SLSLMGWH Apple iPhone 12 mini white hardcase Metal Logo Script od populárního výrobce Krytárna jednoduše můžete najít tady a teď právě skutečně výhodně. Akční cena od 1 019 Kč.