Guess GUHCP12SLSVSBF Apple iPhone 12 mini blue fuschia hardcase Silicone Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCP12SLSVSBF Apple iPhone 12 mini blue fuschia hardcase Silicone Vintage
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Fuchsia Kompatibilita: iPhone 12 mini 5.4 „vyrábějí na základě licence od Guess.Oblíbený a kvalitní výrobek Guess GUHCP12SLSVSBF Apple iPhone 12 mini blue fuschia můžete pořídit bezprostředně tady u nás umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Vyberte si oblíbené výrobky z této populární kategorie za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Krytárna má top sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob.

Oblíbený a akční výrobek Guess GUHCP12SLSVSBF Apple iPhone 12 mini blue fuschia hardcase Silicone Vintage od značky Krytárna jednoduše pořídíte zde za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 139 Kč.