Guess GUHCP12SPCUMPTBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Metallic Collection

Hádejte, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro... více informací »
Guess GUHCP12SPCUMPTBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Metallic Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Hádejte, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro...

Hádejte, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro každý styl a každou příležitost. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Hybridní kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružnou silikonovou TPU (strany) zajišťuje snadnou instalaci a zajišťuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěným poškrábáním a poškozením. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Kovové Typ: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: černá produkt vyroben na základě licence od Guess. Žádaný produkt Guess GUHCP12SPCUMPTBK Apple iPhone 12 mini black lze sehnat ještě na webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. Významný dodavatel Krytárna vás obohatí o vynikající produkty. Udělejte si radost!

Velmi žádaný kus Guess GUHCP12SPCUMPTBK Apple iPhone 12 mini black hardcase Metallic Collection značky Krytárna snadno seženete tady a teď téměř zdarma! Teď za akční cenu 769 Kč.