Guess GUHCP12SPCUMPTPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Metallic Collection

Guess, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro... více informací »
Guess GUHCP12SPCUMPTPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Metallic Collection
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Guess, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro...

Guess, metalíza kombinuje sofistikované estetiku a vysokou kvalitu. Podepsané kovová vrstva trojúhelníkové logo Guess dělá design je ideální pro každý styl a každou příležitost. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Hybridní kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružnou silikonovou TPU (strany) zajišťuje snadnou instalaci a zajišťuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěným poškrábáním a poškozením. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Kovové Typ: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: Růžová zboží vyráběné na základě licence od Guess.
Kvalitní a levný produkt Guess GUHCP12SPCUMPTPI Apple iPhone je k sehnání bezstarostně na stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Vyberte si ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Guess GUHCP12SPCUMPTPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Metallic Collection od odblíbeného výrobce Krytárna snadno můžete pořídit u nás nyní téměř zdarma. Aktuálně v akci za 769 Kč.