Guess GUHCS21LLSVSPI Samsung Galaxy S21 Ultra pink hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCS21LLSVSPI Samsung Galaxy S21 Ultra pink hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání vaše zařízení a dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: růžová Kompatibilita: Ultra produkt Galaxy S21 vyráběn v licenci společnosti Guess.
Akční produkt můžete nakoupit rovnou tady na našich stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Prozkoumejte zlevněné produkty z naší sekce za výhodné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Krytárna má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Ve slevě tento výrobek Guess GUHCS21LLSVSPI Samsung Galaxy S21 Ultra pink hardcase Script Vintage od top výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat zde teď právě téměř zdarma. Cena již od 1 019 Kč.