Guess GUHCS21MLSLMGBK Samsung Galaxy S21+ Plus black hardcase Silicone Script Metal Logo

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro... více informací »
Guess GUHCS21MLSLMGBK Samsung Galaxy S21+ Plus black hardcase Silicone Script Metal Logo
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro...

Módní a stylové pouzdro s okouzlující Guess, minimalistické kolekce Silicone Script. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem lemované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání vaše zařízení a dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje vynikající kvalitu kov, zlato Hádej logem Script. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete, aby předložila stylové a módní. Kolekce: Silikonová Gold Logo Script Type: Hardcase Materiál: silikon Barva: černá Kompatibilita: Galaxy S21 + výrobek vyroben na základě licence od Guess.
Tento exkluzivní produkt máte možnost nakoupit již dnes na webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít kvalitní kousky z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! To ale není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Guess GUHCS21MLSLMGBK Samsung Galaxy S21+ Plus black hardcase Silicone Script Metal Logo od společnosti Krytárna snadno najdete tady teď se slevou! Aktuálně v akci za 1 009 Kč.