Guess GUHCS21MLSVSPI Samsung Galaxy S21+ Plus pink hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Guess GUHCS21MLSVSPI Samsung Galaxy S21+ Plus pink hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání vaše zařízení a dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: růžová Kompatibilita: Galaxy S21 + výrobek vyroben na základě licence od Guess.
Vysoce kvalitní kousek Guess GUHCS21MLSVSPI Samsung Galaxy S21+ Plus pink hardcase Script Vintage máte možnost získat právě nyní na webu umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za parádní cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Guess GUHCS21MLSVSPI Samsung Galaxy S21+ Plus pink hardcase Script Vintage originál od značky Krytárna jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 1 019 Kč.