Guess GUHCS22LLSLMGPP Samsung Galaxy S22 Ultra pink Ochranný kryt Silicone Script Metal Logo

. módní a stylový odhad případ od zaujatý minimalistický silikonový scénář. Kvalita, KT & Oacte; cítí se v každém detailu. Velmi pozorně... více informací »
Guess GUHCS22LLSLMGPP Samsung Galaxy S22 Ultra pink Ochranný kryt Silicone Script Metal Logo
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
. módní a stylový odhad případ od zaujatý minimalistický silikonový scénář. Kvalita, KT & Oacte; cítí se v každém detailu. Velmi pozorně...

. módní a stylový odhad případ od zaujatý minimalistický silikonový scénář. Kvalita, KT & Oacte; cítí se v každém detailu. Velmi pozorně navržený sáček, vyrobený z pružného silikonu, s mikrovláknami lemovaným centrem. RYYING & OACUTE; Mikrovlákno Věnky účinně chrání zařízení a dokonale hladký a měkký na dotek silikon činí telefon vypadat skvěle v dlani ruka. Silikonová sbírka se vyznačuje silou, estetikou a dokonalou rovnováhu mezi minimalismem a funkčností. Vynikající kvalita potvrzuje kov, zlatý odhad logo. Exkluzivní případ je vše, co potřebujete prezentovat stylové a módní. Sbírka: Silikonový skript Typ: Hardcase Materiál: Silikon Barva: R & Oacte; Šitá Kompatibilita: Galaxy S22 Ultra S908 Produkt vyráběný podle licence: Hádej. Kvalitní a levný produkt Guess GUHCS22LLSLMGPP Samsung Galaxy S22 Ultra pink Ochranný kryt Silicone Script Metal jde získat v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte kvalitní zboží z této kategorie za outletovou cenu!

Tento vynikající produkt Guess GUHCS22LLSLMGPP Samsung Galaxy S22 Ultra pink Ochranný kryt Silicone Script Metal Logo od značky Krytárna naleznete u nás právě za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 1 009 Kč.