Guess GUIC12PUSASPI Apple iPad Pro 12.9 2021 Book Cover pink Saffiano Collection

& nbsp; Hádej Saffombo sáčku je dokonale uzavřen a neustále dodržuje iPad. Je vyroben z vysoce kvalitní ekologické kůže, která poskytuje eleganci.... více informací »
Guess GUIC12PUSASPI Apple iPad Pro 12.9 2021 Book Cover pink Saffiano Collection
Značka: Krytárna
1 559 Kč
Více informací
& nbsp; Hádej Saffombo sáčku je dokonale uzavřen a neustále dodržuje iPad. Je vyroben z vysoce kvalitní ekologické kůže, která poskytuje eleganci....

& nbsp; Hádej Saffombo sáčku je dokonale uzavřen a neustále dodržuje iPad. Je vyroben z vysoce kvalitní ekologické kůže, která poskytuje eleganci. Funkčně navržená přední klapka je také formou stojanu pro prohlížení fotografií a videí. To se vyznačuje metalem 4G GUESS logo na luxusní kožené faktuře Saffombo. Případ chrání celé zařízení a poskytuje přístup ke všem portum a tlačítek. Sbírka: Saffombo. Typ: kniha Materiál: Eco kůže Růžová barva Kompatibilita: iPad 12.9 „2021 Produkt vyráběný pod licencí GUESS & nbsp; & nbsp;
Tento vynikající produkt jde pořídit prostě tu na stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Máme pro vás skvělé produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze.

Unikátní kus Guess GUIC12PUSASPI Apple iPad Pro 12.9 2021 Book Cover pink Saffiano Collection od oblíbené značky Krytárna jednoduše naleznete na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 1 559 Kč.