Guess Pouzdro na karty GUWMS4GTLBR MagSafe 4G (hnědá)

Hádejte - peněženka 4G trojúhelník byl navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se tištěným 4G logem na luxusní kožené... více informací »
Guess Pouzdro na karty GUWMS4GTLBR MagSafe 4G (hnědá)
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Hádejte - peněženka 4G trojúhelník byl navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se tištěným 4G logem na luxusní kožené...

Hádejte – peněženka 4G trojúhelník byl navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se tištěným 4G logem na luxusní kožené textury, podepsané kovem, trojúhelníkový odhad logo. Peněženka má dvě oddíly, takže můžete mít na ruce dokumenty a platební karty. Inovativní řešení MagSafe bude vaše peněženka snadno přilepit do telefonu. Kolekce: 4G trojúhelník Typ: Peněženka Materiál: Ekologická kůže Barva: Bronzová kompatibilita: Zařízení, která podporují systém MagSafe. Produkt vyráběný pod licencí GUESS
Tento velmi žádaný produkt Guess Pouzdro na karty GUWMS4GTLBR MagSafe 4G (hnědá) můžete pořídit bezstarostně tu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte skvělé produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Guess Pouzdro na karty GUWMS4GTLBR MagSafe 4G (hnědá) od známého výrobce Krytárna můžete získat zde nyní skutečně levně. Právě lze objednat jen za 1 199 Kč.