Guess Pouzdro na karty GUWMSSASLGO MagSafe Saffiano (zlatá)

Hádejte - peněženka Saffiano zachytil navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se elegantním, zkontrolovaným fakturem Saffombo... více informací »
Guess Pouzdro na karty GUWMSSASLGO MagSafe Saffiano (zlatá)
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Hádejte - peněženka Saffiano zachytil navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se elegantním, zkontrolovaným fakturem Saffombo...

Hádejte – peněženka Saffiano zachytil navržen tak, aby zapůsobil na funkčnost a formulář. Vyznačuje se elegantním, zkontrolovaným fakturem Saffombo napodobovat pokožku, zdobené zlatým logem hádka v retro stylu. Peněženka má dvě oddíly, takže můžete mít na ruce dokumenty a platební karty. Inovativní řešení MagSafe bude vaše peněženka snadno přilepit do telefonu. Sbírka: Saffombo Typ: Peněženka Materiál: Ekologická kůže Barva: Zlatá kompatibilita: Zařízení podporující systém MagSafe System výrobek vyráběný pod licencí GUESS
Tento kvalitní produkt Guess Pouzdro na karty GUWMSSASLGO jde nakoupit ještě tady a teď na našem webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Žádaný výrobek Guess Pouzdro na karty GUWMSSASLGO MagSafe Saffiano (zlatá) od top značky Krytárna jednoduše pořídíte právě zde skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 1 199 Kč.