Havit KB851L Mechanical Gaming Keyboard RGB

Gaming Keyboard Havit KB851L RGB Vyplňte zónu hráče pomocí klávesnice Havit. Zařízení nabízí různé režimy podsvícení, které si můžete vybrat... více informací »
Havit KB851L Mechanical Gaming Keyboard RGB
Značka: Krytárna
1 199 Kč
Více informací
Gaming Keyboard Havit KB851L RGB Vyplňte zónu hráče pomocí klávesnice Havit. Zařízení nabízí různé režimy podsvícení, které si můžete vybrat...

Gaming Keyboard Havit KB851L RGB Vyplňte zónu hráče pomocí klávesnice Havit. Zařízení nabízí různé režimy podsvícení, které si můžete vybrat v závislosti na vašich preferencích. Numerická klávesnice bude navíc během provozu fungovat dokonale a promyšlený design pozitivně ovlivňuje rychlou odpověď a pohodlnou operaci. Kromě toho ergonomický, solidní design zajišťuje pohodlí a ovlivňuje jeho sílu. nejen pro hráče Havit klávesnice bude perfektní nejen během her, ale také v práci. Byl vybaven numerickou klávesnicí, která se skládá z 9 klíčů. Nachází se nad šipkami, a tím šetří prostor. Díky tomu je funkční a nezabírá příliš mnoho místa. Můžete jej zablokovat během soutěže, abyste stiskli žádný z klíčů. Rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím KB851L byl vybaven multimediálními klíči, díky kterým získáte rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím. Můžete snadno přeskočit skladbu, upravit hlasitost nebo uklidnit reproduktory. Už nemusíte hledat správná nastavení, jedno kliknutí je dost. Blue Switchs Další výhodou klávesnice jsou modré spínače, díky kterým KB851L bude fungovat jak během her, tak i psaní. Zaručují hladkou práci a rychlou reakci, pro ještě větší pohodlí používání. Klávesy jsou vyrobeny z PBT plastu, díky čemuž jsou odolné a příjemné na dotek. A co víc, bílé překrytí předává světlo pro lepší účinek podsvícení RGB. Kromě toho funkce anti-gostingu umožňuje používat několik klíčů současně, aniž byste je blokovali. ergonomická konstrukce Klávesnice byla navržena tak, aby byla její použití pohodlná. Zvláštní podpěry jsou umístěny na zadní straně, díky kterému nastavíte KB851L v vybraném úhlu. Kromě toho se klíče snadno vzdávají prstů a poskytují ještě pohodlnější provoz. A co víc, kovový panel klávesnice ovlivňuje jeho sílu poškození. rgb podsvícení Klávesnice je vybavena barevným podsvícením RGB, díky kterému bude perfektně zdobit zónu hráče. Podsvícení můžete přizpůsobit svým vlastním potřebám výběrem ze 14 režimů podsvícení klíčů a 11 režimů laterálních podsvícení. Můžete také regulovat jas a rychlost světelných efektů. Tímto způsobem přizpůsobíte práci KB851L a dáte jí jedinečnou postavu. Specifikace Výrobce havit model KB851L Typ klávesnice mechanical podsvícení rgb délka kabelu 1,5 m rozhraní usb počet klíčů 89 klíčový život až 50 milionů kliknutí Working Current ≤ 200 mA Working 5 V waga 0,65 kg materiál pBt Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} ->Zlevněný produkt Havit KB851L Mechanical Gaming Keyboard RGB jde sehnat také tu na našem webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla. Najděte si zcela nové produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci!

Tento kvalitní výrobek Havit KB851L Mechanical Gaming Keyboard RGB od známého výrobce Krytárna seženete na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 1 199 Kč.