Hydrogel – ochranná fólie – Nokia XR20

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a... více informací »
Hydrogel - ochranná fólie - Nokia XR20
Značka: Emobilshop
129 Kč
Více informací
Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a...

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu.
Nejnovější generace ultratenkého filmu – hydrogelu – vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a navíc absorbuje drobné škrábance. 
 
✅ absorbuje drobné škrábance a automaticky jejich regeneruje
✅ fólie je prakticky nepostřehnutelná
✅ nemění citlivost dotyku a má vynikající reprodukci barev
✅ aplikování je snadné
✅ hydrogel nejnovější generace je ideální i pro zaoblené displeje a nemění kvalitu obrazu
✅ příjemný na dotek
✅ absorbuje nárazy 
✅ nemění kvalitu obrazu
✅ nezanechává otisky prstů
 
Balení obsahuje:
➡️ hydrogel fólie
➡️ utěrka z mikrovlákna
➡️ nálepka na odstranění prachových částic
➡️ utěrka na odmaštění displeje
➡️ aplikační karta
 
Postup aplikace + test:

Vaše zařízení nám můžete poslat a hydrogel vám aplikujeme u nás. Obratem vám jej odešleme zpět.

 

… nenašli jste hydrogel na vaše zařízení? Vyrobíme vám hydrogel na jakýkoli displej (telefonu, tabletu, hodinek, fotoaparátu, GPS,…), zadní kryt telefonu a sklo fotoaparátu. Kontaktujte nás.
 Tento výjimečný produkt jde pořídit také tady na našich stránkách umístěný v sekci hydrogel – autoregenerační ochranná fólie. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této sekce v akci! Věhlasný dodavatel Emobilshop dlouhodobě prodává top sortiment. A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný produkt Hydrogel - ochranná fólie - Nokia XR20 originál od výrobce Emobilshop je k dostání momentálně za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 129 Kč.