Hydrogel – ochranná fólie – OPPO Reno5 5G

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a... více informací »
Hydrogel - ochranná fólie - OPPO Reno5 5G
Značka: Emobilshop
129 Kč
Více informací
Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a...

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu.
Nejnovější generace ultratenkého filmu – hydrogelu – vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a navíc absorbuje drobné škrábance. 
 
✅ absorbuje drobné škrábance a automaticky jejich regeneruje
✅ fólie je prakticky nepostřehnutelná
✅ nemění citlivost dotyku a má vynikající reprodukci barev
✅ aplikování je snadné
✅ hydrogel nejnovější generace je ideální i pro zaoblené displeje a nemění kvalitu obrazu
✅ příjemný na dotek
✅ absorbuje nárazy 
✅ nemění kvalitu obrazu
✅ nezanechává otisky prstů
 
Balení obsahuje:
➡️ hydrogel fólie
➡️ utěrka z mikrovlákna
➡️ nálepka na odstranění prachových částic
➡️ utěrka na odmaštění displeje
➡️ aplikační karta
 
Postup aplikace + test:

Vaše zařízení nám můžete poslat a hydrogel vám aplikujeme u nás. Obratem vám jej odešleme zpět.

 

… nenašli jste hydrogel na vaše zařízení? Vyrobíme vám hydrogel na jakýkoli displej (telefonu, tabletu, hodinek, fotoaparátu, GPS,…), zadní kryt telefonu a sklo fotoaparátu. Kontaktujte nás.
  Exkluzivní produkt Hydrogel – ochranná fólie – OPPO Reno5 lze sehnat bezstarostně tady na webu v rubrice hydrogel – autoregenerační ochranná fólie. Podívejte se na parádní produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! Tato značka Emobilshop pro vás připravuje vynikající výrobky. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Emobilshop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Hydrogel - ochranná fólie - OPPO Reno5 5G od výrobce s dlouholetou historií Emobilshop je k dostání momentálně za outletovou cenu! Teď v akci 129 Kč.