Hydrogel – zadní ochranná fólie – OPPO Reno5 Z 5G

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a... více informací »
Hydrogel - zadní ochranná fólie - OPPO Reno5 Z 5G
Značka: Emobilshop
129 Kč
Více informací
Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a...

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu.
Nejnovější generace ultratenkého filmu – hydrogelu – vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a navíc absorbuje drobné škrábance. 
 
✅ absorbuje drobné škrábance a automaticky jejich regeneruje
✅ fólie je prakticky nepostřehnutelná
✅ nemění citlivost dotyku a má vynikající reprodukci barev
✅ aplikování je snadné
✅ hydrogel nejnovější generace je ideální i pro zaoblené displeje a nemění kvalitu obrazu
✅ příjemný na dotek
✅ absorbuje nárazy 
✅ nemění kvalitu obrazu
✅ nezanechává otisky prstů
 
Balení obsahuje:
➡️ hydrogel fólie
➡️ utěrka z mikrovlákna
➡️ nálepka na odstranění prachových částic
➡️ utěrka na odmaštění displeje
➡️ aplikační karta
 
Postup aplikace + test:

Vaše zařízení nám můžete poslat a hydrogel vám aplikujeme u nás. Obratem vám jej odešleme zpět.

 

… nenašli jste hydrogel na vaše zařízení? Vyrobíme vám hydrogel na jakýkoli displej (telefonu, tabletu, hodinek, fotoaparátu, GPS,…), zadní kryt telefonu a sklo fotoaparátu. Kontaktujte nás.
  Ve slevě tento kousek Hydrogel – zadní ochranná fólie – OPPO Reno5 Z 5G je dostupný bezstarostně tu na našich stránkách v sekci hydrogel – autoregenerační ochranná fólie! Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této kategorie za nejnižší cenu! Věhlasný výrobce Emobilshop dodává kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce Emobilshop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus Hydrogel - zadní ochranná fólie - OPPO Reno5 Z 5G od oblíbené značky se zárukou kvality Emobilshop snadno můžete pořídit již dnes skutečně levně. Aktuálně v akci za 129 Kč.