Hydrogel – zadní ochranná fólie – Realme C25Y

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a... více informací »
Hydrogel - zadní ochranná fólie - Realme C25Y
Značka: Emobilshop
129 Kč
Více informací
Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu. Nejnovější generace ultratenkého filmu - hydrogelu - vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a...

Poskytněte svému zařízení dokonalou ochranu.
Nejnovější generace ultratenkého filmu – hydrogelu – vytvořeného na zajištění dokonalé ochrany a navíc absorbuje drobné škrábance. 
 
✅ absorbuje drobné škrábance a automaticky jejich regeneruje
✅ fólie je prakticky nepostřehnutelná
✅ nemění citlivost dotyku a má vynikající reprodukci barev
✅ aplikování je snadné
✅ hydrogel nejnovější generace je ideální i pro zaoblené displeje a nemění kvalitu obrazu
✅ příjemný na dotek
✅ absorbuje nárazy 
✅ nemění kvalitu obrazu
✅ nezanechává otisky prstů
 
Balení obsahuje:
➡️ hydrogel fólie
➡️ utěrka z mikrovlákna
➡️ nálepka na odstranění prachových částic
➡️ utěrka na odmaštění displeje
➡️ aplikační karta
 
Postup aplikace + test:

Vaše zařízení nám můžete poslat a hydrogel vám aplikujeme u nás. Obratem vám jej odešleme zpět.

 

… nenašli jste hydrogel na vaše zařízení? Vyrobíme vám hydrogel na jakýkoli displej (telefonu, tabletu, hodinek, fotoaparátu, GPS,…), zadní kryt telefonu a sklo fotoaparátu. Kontaktujte nás.
  Kvalitní a velmi žádaný výrobek jde sehnat bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii hydrogel – autoregenerační ochranná fólie! Nyní pořídíte podobné produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! Tato značka Emobilshop vám poskytuje špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Hydrogel - zadní ochranná fólie - Realme C25Y od přední společnosti Emobilshop jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce extra výhodně! Momentálně v akci za 129 Kč.