Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 14 2021 (black)

Incase Hardshell Dots - MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při... více informací »
Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 14 2021 (black)
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Incase Hardshell Dots - MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při...

Incase Hardshell Dots – MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při zdůraznění jeho vizuálních hodnot. Moderní a minimalistický design zařízení Apple je pro nás inspirací, abychom navrhli případ, který nebude dominovat vaše zařízení a bude dokonalým doplňkem doplnění. Pohodlí Incase Hardshell Dots je lehký, odpovídající MacBook případ, který poskytuje plnou ochranu bez omezení přístupu k portu, lampy a tlačítek. Nemusíte odstranit bydlení zařízení, chcete-li něco připojit k tomu, takže váš MacBook je neustále chráněn proti dopadům pádu a dalších událostí během provozu nebo cestování. Kromě toho skříňská konstrukce poskytuje dostatečné větrání zařízení a má gumové nohy, díky které MacBook stabilně stojí na svém místě. Styl Ubytování je charakterizováno sofistikovaným stylem, rafinovaný v každém detailu. Celý povrch je pokrytý stylizovaným vzorem v tečce a v místě porty, lampy a macbook tlačítek v pouzdru jsou přesně vyříznuté otvory. Navrhnout zodpovědný Na rozdíl od jiných ABS plastových případů incase hardshell skříně jsou vstřikovány z polykarbonátu Premium Bayer Makrolon. Tento materiál je plně obnovitelný a jeho výroba je spojena s nízkými emisemi skleníkových plynů. Co víc, tento materiál je extrémně lehký, což zajišťuje pohodlí použití. https://youtu.be/ldhul8p8r0.
Levný výrobek Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 14 2021 (black) je k dispozici bezstarostně tu na našich stránkách v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Známá značka Krytárna poskytuje velmi kvalitní zboží. A to ještě není vše.

Unikátní a žádaný výrobek Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 14 2021 (black) od společnosti Krytárna můžete sehnat aktuálně za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 1 249 Kč.