Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 16 2021 (black)

Incase Hardshell Dots - MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při... více informací »
Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 16 2021 (black)
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Incase Hardshell Dots - MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při...

Incase Hardshell Dots – MacBook Ochranné pouzdro Světlo, odolné pouzdro na míru Incase skříně jsou vytvořeny tak, aby plně chránily zařízení při zdůraznění jeho vizuálních hodnot. Moderní a minimalistický design zařízení Apple je pro nás inspirací, abychom navrhli případ, který nebude dominovat vaše zařízení a bude dokonalým doplňkem doplnění. Pohodlí Incase Hardshell Dots je lehký, odpovídající MacBook případ, který poskytuje plnou ochranu bez omezení přístupu k portu, lampy a tlačítek. Nemusíte odstranit bydlení zařízení, chcete-li něco připojit k tomu, takže váš MacBook je neustále chráněn proti dopadům pádu a dalších událostí během provozu nebo cestování. Kromě toho skříňská konstrukce poskytuje dostatečné větrání zařízení a má gumové nohy, díky které MacBook stabilně stojí na svém místě. Styl Ubytování je charakterizováno sofistikovaným stylem, rafinovaný v každém detailu. Celý povrch je pokrytý stylizovaným vzorem v tečce a v místě porty, lampy a macbook tlačítek v pouzdru jsou přesně vyříznuté otvory. Navrhnout zodpovědný Na rozdíl od jiných ABS plastových případů incase hardshell skříně jsou vstřikovány z polykarbonátu Premium Bayer Makrolon. Tento materiál je plně obnovitelný a jeho výroba je spojena s nízkými emisemi skleníkových plynů. Co víc, tento materiál je extrémně lehký, což zajišťuje pohodlí použití. https://youtu.be/ldhul8p8r0. Vynikající produkt můžete pořídit taky tady a teď na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Věhlasný výrobce Krytárna má vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Incase Hardshell Dots Apple MacBook Pro 16 2021 (black) od výrobce se zárukou kvality Krytárna máte možnost najít právě teď v nabídce trvale výhodně. Nyní za 1 249 Kč.