Incipio Grip MagSafe Apple iPhone 13 (clear)

Série uchopení série z Incipio mají speciální magnety, které poskytují kompatibilitu s magsafe nakladače a příslušenství. Použité materiály,... více informací »
Incipio Grip MagSafe Apple iPhone 13 (clear)
Značka: Krytárna
1 259 Kč
Více informací
Série uchopení série z Incipio mají speciální magnety, které poskytují kompatibilitu s magsafe nakladače a příslušenství. Použité materiály,...

Série uchopení série z Incipio mají speciální magnety, které poskytují kompatibilitu s magsafe nakladače a příslušenství. Použité materiály, stejně jako jemné řezy na okraji zabraňují zařízení z ruky odklouznutí. Technologie, ve které iPhone chrání případ, byl vyroben i v případě pádu z výšky asi 4 metry. Kromě toho vysoce hrany chrání obrazovku a čočky fotoaparátu proti trhlinám a škrábancům. Nejdůležitější vlastnosti – ochrana zařízení i v případě pádu z výšky 4 metry – Kompatibilní s MagSafe Loading – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – antimikrobiální ochrana – odolný proti poškrábání – recyklační balení? Tento designový produkt Incipio Grip MagSafe Apple iPhone 13 můžete nakoupit mimo jiné tady u nás v kategorii kryty a tvrzenná skla! Najděte si ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!

Akční produkt Incipio Grip MagSafe Apple iPhone 13 (clear) od této skvělé značky Krytárna můžete pořídit bezpečně online až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 1 259 Kč.