Incipio Grip Samsung Galaxy S22 Ultra (black)

Série grip série z Incipio Použité materiály, stejně jako jemné řezy na okraji zabraňují zařízení z ruky odklouznutí. Technologie, ve které byl... více informací »
Incipio Grip Samsung Galaxy S22 Ultra (black)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Série grip série z Incipio Použité materiály, stejně jako jemné řezy na okraji zabraňují zařízení z ruky odklouznutí. Technologie, ve které byl...

Série grip série z Incipio Použité materiály, stejně jako jemné řezy na okraji zabraňují zařízení z ruky odklouznutí. Technologie, ve které byl případ, chrání váš telefon, i když pád z výšky asi 4 metry. Kromě toho vysoce hrany chrání obrazovku a čočky fotoaparátu proti trhlinám a škrábancům. Nejdůležitější vlastnosti – ochrana zařízení i v případě pádu z výšky 4 metry – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – antimikrobiální ochrana – odolný proti poškrábání – recyklační balení Kvalitní kousek Incipio Grip Samsung Galaxy S22 Ultra (black) je k dostání bezstarostně na stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Získejte unikátní produkty z naší sekce za příznivou cenu. Přední dodavatel Krytárna dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. To není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem více kousků značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Incipio Grip Samsung Galaxy S22 Ultra (black) od přední společnosti Krytárna je k získání právě dnes za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1 019 Kč.