Incipio Slim Apple iPhone 13 Pro (pink – clear)

Slim série z Incipio se vyznačuje jednoduchým, ergonomicky tvarovaným tvarem. Díky tomu je univerzální bydlení pro každého, kdo hledá vynikající... více informací »
Incipio Slim Apple iPhone 13 Pro (pink - clear)
Značka: Krytárna
1 259 Kč
Více informací
Slim série z Incipio se vyznačuje jednoduchým, ergonomicky tvarovaným tvarem. Díky tomu je univerzální bydlení pro každého, kdo hledá vynikající...

Slim série z Incipio se vyznačuje jednoduchým, ergonomicky tvarovaným tvarem. Díky tomu je univerzální bydlení pro každého, kdo hledá vynikající ochranu v atraktivním, minimalistickém designu. Ve štíhlé sérii byla použita technologie dopadů struts, která dlužíme ochranu zařízení proti účinkům pádu i z výšky více než 4 metry. Tato technologie je používána denně v automobilovém průmyslu a sportu, kde je šokující stávky nesmírně důležité. Kromě toho, materiály, z nichž se případ objeví podléhají zvláštnímu ošetření, které zabraňuje vzniku 99,9%25 bakterií na jeho povrchu. Při ochraně zařízení, ale také vy! Nejdůležitější vlastnosti: – Ochrana proti účinkům pádu i od 4 metrů – dokonale absorbuje pády – Zvýšené hrany chrání obrazovku a fotoaparát – Vyrobeno z recyklovaných materiálů – odolný proti poškrábání – omezuje růst bakterií – recyklační balení?

Ve slevě tento kus Incipio Slim Apple iPhone 13 Pro (pink - clear) od známé kvalitní značky Krytárna snadno můžete pořídit momentálně na webu skutečně levně. Cena již od 1 259 Kč.