Kabel USB-C do USB-C Baseus Legend Series, PD, 100W, 2m (modrá)

SHAPLING USB-C kabel pro USB-C Baseus Baseus kabel zaručuje rychlé zatížení PD se 100W napájením a přenosem dat na 480Mbps. Konstrukce v úhlu 90 °... více informací »
Kabel USB-C do USB-C Baseus Legend Series
Značka: Krytárna
469 Kč
Více informací
SHAPLING USB-C kabel pro USB-C Baseus Baseus kabel zaručuje rychlé zatížení PD se 100W napájením a přenosem dat na 480Mbps. Konstrukce v úhlu 90 °...

SHAPLING USB-C kabel pro USB-C Baseus Baseus kabel zaručuje rychlé zatížení PD se 100W napájením a přenosem dat na 480Mbps. Konstrukce v úhlu 90 ° usnadňuje použití zařízení během jeho nabíjení a modrý indikátor označuje proces obnovení energie a umožňuje rychle vyhledat kabel po setmění. rychlé zatížení Baseus CACS000703 Okamžitě nabijte taková zařízení, jako je telefon, notebook, tablet nebo herní konzole. Samsung S21 Ultra bude plně nabitý v 70 min a Xiaomi Redmi K40 – již za 40 minut! Na druhou stranu, energie baterie notebooku je obnovena 2 hodiny. Unikátní design produktu vám navíc nebrání používání myši nebo klávesnice. 480Mbps přenos dat Kabel také pomůže rychle odesílat soubory. Přenosová rychlost je 480Mbps. Nečekejte, až se telefon vypne! Použití CACS000703 Můžete současně načíst zařízení a přenos dat. Komfort použití Přístroj můžete stále používat při načítání telefonu. To poskytuje design výrobku pod úhlem 90 °. Nyní kabel nebude blokovat pohyby během oblíbených her! Kromě toho produkt prošel mnoha testy a je přizpůsoben telefonním portu, což je snadno připojeno a odpojit. délka bude sloužit > Zesílené měděné dráty jsou zodpovědné za dobrou vodivost, ale také poskytují stabilní a rychlé zatížení 100W výkonem. Špička ze slitiny zinku je odolný vůči poškrábání a oxidaci a nylonový povrch zaručuje pevnost. Bezpečnost Inteligentní čipy monitorují proces nabíjení a automaticky nastavují proud a napětí na baterii zařízení. Díky tomu je vaše zařízení chráněno proti poškození. kompatibilní Neboj se problémů s kompatibilitou! Seznam zařízení spolupracujících zařízení s hodnotou CACS000703 je dlouhý . S lanem Baseus můžete připojit takové smartphony jako Huawei, Xiaomi, Samsung atd., Ale také iPad, Nintendo přepínač a notebooky z Apple, Huawei, Xiomi, Dell, Lenovo nebo HP. Specifikace výrobce baseus model CACS000703 materiál Zinková slitina + nylon napájení 100w (20v / 5a) přenosová rychlost 480Mbps vstupní port usb-c výstupní port usb-c délka 2m barva modrá kompatibilita . Telefon: huawei / xiaomi / samsung / lg / oneplus tableta: iPad vzduch 40 10.0 „/ PRO 11“ (2021/2020/2018) Konzola: Nintendo Spínač notebook: macbook Pro 16 „, Huawei MateBook X Pro, Dell ThinkPad, Xiaomi Mi Laptop Pro 15, Lenovo XPS13, HP Elite Book Folio G1 Tabulka {hraniční vzdálenost: 0} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> td, .table-wrapper> Tabulka> Teble > tr> th {polstrování: 10px 35px; text-zarovnání: levý} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> th {vertikální-align: top} .Table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr: nth-dítě ( I) {background-color: # f7f7f7} Diskontní produkt jde pořídit také tady u nás umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu. Přední značka Krytárna vám nabízí špičkové produkty. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na více produktů od dodavatele Krytárna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Kabel USB-C do USB-C Baseus Legend Series, PD, 100W, 2m (modrá) od top výrobce Krytárna můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 469 Kč.