Kabel USB do USB-C Baseus Legend Series, 66W, 2m (červená)

USB kabel pro USB-C Baseus CACS000509 často hrajete mobilní hry? Nechcete, aby smartphone baterie odmítla poslouchat v klíčovém okamžiku hry? Odolný... více informací »
Kabel USB do USB-C Baseus Legend Series
Značka: Krytárna
469 Kč
Více informací
USB kabel pro USB-C Baseus CACS000509 často hrajete mobilní hry? Nechcete, aby smartphone baterie odmítla poslouchat v klíčovém okamžiku hry? Odolný...

USB kabel pro USB-C Baseus CACS000509 často hrajete mobilní hry? Nechcete, aby smartphone baterie odmítla poslouchat v klíčovém okamžiku hry? Odolný základní kabelový kabel bude hit! Zakřivené při 90 ° – zajišťuje bezkonkurenční komfort použití. Okamžitě načíst telefon s napájením až 66 w a odesílat soubory rychlostí až 480 Mbps. To bylo také chráněno proti přehřátí. navrženo pro hráče zapomenout na vyčnívající kabely a dejte si svobodu pohybu během hry. Konektor USB-C byl umístěn pod úhlem 90 °, takže téměř dodržuje telefon a neblokuje ruce. Modré, pulzující světlo indikuje stav nabíjení, přitahuje oči a dává kabel zajímavý, herní charakter. Okamžitě nabíjete telefon S baseusem telefon v mrknutí oka bude znovu připraven jednat. Kabel podporuje zatížení s 66 W napájením a je barvivě kompatibilní s 40 W. Co to znamená v praxi? Huawei Mate 40 Pro Chasewark až 86%25 za přibližně 30 minut a Xiaomi Redmi K40 až 100%25 za přibližně 40 minut! Produkt je také kompatibilní, mimo jiné, se smartphony Samsung a Blackshark. rychlé zatížení – rychlý přenos souborů Rychlé telefonní načítání a přenos souborů současně? Z baseus je to možné! Kabel umožňuje přenos dat rychlostí dosažení 480 Mbps. Nyní, v mrknutí oka, zkopírujete všechny potřebné dokumenty, fotografie nebo videa – zapomenout očekávat prodloužené v nekonečnu. Ochrana přehřátí Co dělá základní kabel tak dobře přizpůsobený potřebám hráčů? Produkt byl chráněn proti přehřátí, díky kterému může rychle načíst telefon, přičemž se udržuje novou teplotu – i když hrajete v extrémně náročných hrách. Už se nemusíte obávat poškození vašeho vybavení. Také neohrožujete hořet. Funkční a odolné kabel vyniká promyšlenou strukturou. Zesílená, 6-pásová kabel vyrobená z kódované mědi zabraňuje rušení a poskytuje rychlejší, stabilnější zatížení. Vyrobeno ze slitiny zinku, pouzdro láká elegantní lesk a je odolný vůči opotřebení, poškrábání a oxidaci. Nylonový cop chrání kabel před přerušením, poškrábáním a jiným poškozením. přizpůsobený vašim potřebám Existují 2 varianty délky kabelu – 1 m a 2 m. Vyberte si právo pro sebe! Produkt je dokonale vyhovován nejen doma – budete také úspěšně používat v kanceláři, na dovolené a dokonce i v autě. Skladování a přeprava kabelu usnadní nastavení suchého zipu. specifikace výrobce baseus jméno Legend Series Lable Cable model materiál Zinková slitina + nylon cop napájení 66 w max. přenosová rychlost 480 mbps vstup usb výstup usb-c délka 2 m barva červená Tabulka {hraniční vzdálenost: 0} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> td, .table-wrapper> Tabulka> Teble > tr> th {polstrování: 10px 35px; text-zarovnání: levý} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> th {vertikální-align: top} .Table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr: nth-dítě ( I) {background-color: # f7f7f7}
Tento neodolatelný výrobek Kabel USB do USB-C Baseus Legend Series, 66W, 2m (červená) jde získat taky tady u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme ostatní zboží ve zmíněné rubrice za super ceny. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Krytárna svým zákazníkům dodává vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený a akční kus Kabel USB do USB-C Baseus Legend Series, 66W, 2m (červená) od oblíbené značky Krytárna můžete pořídit právě nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 469 Kč.