Karl Lagerfeld KLA2UCHFL Apple AirPods Kryt Choupette (modrá)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA2UCHFL Apple AirPods Kryt Choupette (modrá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějšího světového kočičí Choupette je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: modrá kompatibilita: Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld.
Hodně oblíbený kousek Karl Lagerfeld KLA2UCHFL Apple AirPods Kryt Choupette (modrá) jde získat bez problémů u nás ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat nové produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Krytárna prodává vynikající produkty.

Designový kus Karl Lagerfeld KLA2UCHFL Apple AirPods Kryt Choupette (modrá) od kvalitní značky Krytárna snadno naleznete u nás nyní opravdu výhodně. Nabídka již od 709 Kč.