Karl Lagerfeld KLA2UCHFO Apple AirPods Kryt Choupette (oranžové)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA2UCHFO Apple AirPods Kryt Choupette (oranžové)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějšího světového kočičí Choupette je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupett Head Typ: Airvody Kryt materiálu: TPU Barva: Oranžová kompatibilita: Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld. Tento kvalitní produkt Karl Lagerfeld KLA2UCHFO Apple AirPods Kryt Choupette (oranžové) je k sehnání také tu na stránkách ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Získejte parádní zboží z naší rubriky za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Karl Lagerfeld KLA2UCHFO Apple AirPods Kryt Choupette (oranžové) od dodavatele s dlouholetou historií Krytárna snadno získáte zde teď právě za nejnižší cenu. Levně za cenu 709 Kč.