Karl Lagerfeld KLA2UCHFP Apple AirPods Kryt Choupette (růžová)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA2UCHFP Apple AirPods Kryt Choupette (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějšího světového kočičí Choupette je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický ring, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld.
Kvalitní produkt Karl Lagerfeld KLA2UCHFP Apple můžete koupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte nové zboží z této oblíbené kategorie za outletovou cenu.

Tento žádaný výrobek Karl Lagerfeld KLA2UCHFP Apple AirPods Kryt Choupette (růžová) značky Krytárna najdete právě teď skutečně levně. Ceny již od 709 Kč.