Karl Lagerfeld KLA2UCHFY Apple AirPods Kryt Choupette (žlutá)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA2UCHFY Apple AirPods Kryt Choupette (žlutá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějšího světového kočičí Choupette je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen s praktickým ringem, který vám umožní připojit pouzdro váček, klíče, batohu, vodítku, vodítka atd. Sbírka: Choupett Head Type: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: žlutá kompatibilita: Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod Karl Lagerfeld licence Tento designový produkt Karl Lagerfeld KLA2UCHFY Apple jde získat pohodlně tu na stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Populární dodavatel Krytárna dlouhodobě prodává vynikající produkty Přesvědčte se. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek Karl Lagerfeld KLA2UCHFY Apple AirPods Kryt Choupette (žlutá) od dodavatele zboží Krytárna lze zakoupit momentálně na našich stránkách za super peníze. Aktuálně výhodně za 709 Kč.