Karl Lagerfeld KLA2UCHGP Apple AirPods Kryt Glitter Choupette (růžová)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA2UCHGP Apple AirPods Kryt Glitter Choupette (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld od Choupette Head Collection na headsetu Airpods 1/2 genové headsetu. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějšího světového kočičí Choupette je vše, co potřebujete k prezentaci stylové a módní. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický ring, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Airpods 1/2 Gen. Produkt vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld.Akční a ve slevě produkt Karl Lagerfeld KLA2UCHGP Apple AirPods Kryt Glitter Choupette (růžová) můžete najít pohodlně tu ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla! Získejte parádní produkty z naší kategorie za parádní cenu! Přední výrobce Krytárna vám nabízí velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se.

Často hledaný výrobek Karl Lagerfeld KLA2UCHGP Apple AirPods Kryt Glitter Choupette (růžová) od této skvělé značky Krytárna můžete najít právě dnes levně. Nabídka od 709 Kč.